Connect with us

Pamje të rënda nga Vlora, qytetari e tërheq qenin zvarrë me veturë (VIDEO)

Latest

Pamje të rënda nga Vlora, qytetari e tërheq qenin zvarrë me veturë (VIDEO)

Sot gjatë ditës një ngjarje e rëndë është xhiruar nëpër rrugët e Vlorës.

Sazan Guri e ka postuar videon në fjalë në rrjetin e tij social në Facebook, ku mund të vërehet se një qytetar e ka lidhur qenin për veture dhe kështu e tërheq zvarrë gjatë rrugës, njofton Klan Kosova.

KUJDES!!! Pamjet janë të rënda.

Continue Reading
You may also like...

More in Latest

Facebook

Popular

To Top