Connect with us

Pamje të dhimbshme/ Momenti kur Babai i vajzës bie në gjunjë nga dhimbja, dhe përballet me policin vrasës

Latest

Pamje të dhimbshme/ Momenti kur Babai i vajzës bie në gjunjë nga dhimbja, dhe përballet me policin vrasës

Pamje tronditëse nga momenti i aksidentit të rëndë të ndodhur sot në plazhin e Potamit në Himarë.

Babai i vajzës 7-vjeçare që humbi jetën pasi u përplas në breg të detit nga gomonia, u përball me policin Arjan Tase.

Në këtë foto duket momenti kur babai i vajzës së ndjerë ra në tokë nga tronditja e madhe. Ndërsa dëshmitarët janë shprehur se drejtuesi i gomones qëndroi indiferent përgjatë gjithë kohës, dhe në pritje të policisë.

Ngjarja e rëndë tronditi mbarë opinionin publik ndodhi sot në mesditë, teksa ish-shefi i komisariatit të Himarës, Tase, po kryente manovra të rrezikshme dhe me shpejtësi në breg të detit.

Familja e 7-vjeçares është me origjinë nga Tropoja dhe ishin kthyer nga Anglia për të kaluar pushimet në atdhe.

Continue Reading
You may also like...

More in Latest

Facebook

Popular

To Top