Pa pikë grimi, nuk do besoni si duket fytyra e moderatores Adelina Hasani

Moderatoret janë ato që i shohim më shumë të kuruara deri në detaje kur i shohim në ekran derisa komentohen gjithmonë për dukjen.

Por, shumë prej tyre i kemi parë vetëm me grim ndërsa nuk dimë se si duken në përditshmëri pa makiazh.

Adelina Hasani një nga moderatoret më të dashura për publikon së fundmi në insta story publikoi një foto pa pikë grimi.

Derisa habiti me lëkurën që duket shumë e pastër dhe e bukur edhe pa grim fare, dhe duhet mahnitese.

Ndryshe, Adelina psoton më pak foto sa i përket jetë private por ndonjëhere e shohim të djell foto me të dashurin e saj.

Të cilin e bëri publik këtë verë me disa imazhe të ëmbla bashkë, e që u pëlqye edhe nga ndjekësit e moderatores, përcjell infokosova.

Related Posts

Në këtë gjendje nuk e kemi parë kurrë me parë Sara Hoxhën!

Sara Hoxha, është blogerja e famshme nga Shqipëria. Mirëpo, për publikun e gjerë ajo u bë e njohur, që kur e zyrtarizoi lidhjen me saj me reperin…

Kim Mehmeti: Rama, jargavitës ndaj të huajve dhe i dhunshëm ndaj shqiptarëve

Kim Mehmeti Në Tiranë u mbajt Samitit i BE’së për Ballkanin Perëndimor. Dhe ata që kanë sy mund të shihnin se liderët evropian nuk vijnë në Ballkan…

BE- SHBA, miliona euro ndihmë për luftën kundër korrupsionit Maqedonisë së Veriut

BE- SHBA, miliona euro ndihmë për luftën kundër korrupsionit Maqedonisë së Veriut Për një dekadë, vetëm Bashkimi Evropian ka investuar më shumë se 140 milion euro, ndërsa…

Kovaçevski: Tërhiqni autobusët pastaj bisedojmë

Kryeministri Kovaçevski nuk do t’i pranojë në takim transportuesit privatë nëse nuk i tërheqin autobusët nga rruga. Kështu ka deklaruar ai në pyetjen e gazetarëve, për të…

Edhe djali i Vuçiq-it kërcënon Kosovën

Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq disa herë gjatë ditëve të fundit referuar ngjarjeve në Veri ka thënë se “nuk do të ketë dorëzim”. Rrugës së babait po…

US Nod to Nato for Sending Fighter Jets to Ukraine Finds no Takers

To understand the new politics stance and other pro nationals of recent times, we should look to Silicon Valley and the quantified movement of the latest generation….

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *