fbpx
Connect with us

Oriola Marashi vë në fokus të pasmet, ndërsa bëhet gati për sfilatën nga “Guess”

tjera

Oriola Marashi vë në fokus të pasmet, ndërsa bëhet gati për sfilatën nga “Guess”

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, është ndër më të pëlqyerat në estradën shqiptare.

Ajo kohëve të fundit ka qenë mjaft e angazhuar sa i përket projekteve të profesionit të saj, të cilat i ka ndarë edhe në rrjete sociale.

Së fundmi ajo ka bërë të ditur se është bërë pjesë e sfilatës së markës “Guess”, ku edhe shihej mjaft tërheqëse.

E veshur me një bluzë të kaltër, pantallonat e ngushta i theksonin bukuroshes të pasmet e formësuara.

“Faleminderit për motivin dhe besimin që keni në mua. Jam e nderuar të punoj edhe këtë vit me Guess”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top