fbpx
Connect with us

Operacioni i Juventusit në merkato nuk ka marrë akoma fund!

Sport

Operacioni i Juventusit në merkato nuk ka marrë akoma fund!

Operacioni i Juventusit në merkato nuk ka marrë akoma fund!

Blerjet në ditët e fundit të Chiesas, Kulusevskit dhe Moratas nuk janë të fundit pasi ky lloj operacioni pritet të vazhdohet edhe gjatë janarit.

Transferimet në janar duket se do të jenë vendimtare për këtë sezon për Zonjën e Vjetër.

Federico Bernardeschi, Douglas Costa dhe Sami Khedira pritet të largohen nga Allianz Stadium ndërsa do të transferohet Emerson Palmieri nga Chelsea.

Revolucioni sapo ka filluar, në 2021 priten lëvizjet e mëdha.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

To Top