fbpx
Connect with us

Oferta ka arritur, Milan gati ta pranojë, Bennacer transferohet te…

Sport

Oferta ka arritur, Milan gati ta pranojë, Bennacer transferohet te…

Oferta ka arritur, Milan gati ta pranojë, Bennacer transferohet te…

Portali i njohur spanjoll Don Balon, raporton se Ismael Bennacer mund të largohet nga Milani në fund të sezonit.

PSG ka përgatitur një ofertë prej 50 milionë eurove për algjerianin dhe sipas TodoFichajes, Rosonerët janë të gatshëm ta pranojnë ofertën e Parisienëve.

Bennacer po shkëlqen te Milani dhe menjëherë është shndërruar në lojtar kyç në skuadrën e Piolit.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top