fbpx
Connect with us

Oferta është gati: Një yll dhe para, Federico Chiesa transferohet te gjiganti europian!

Sport

Oferta është gati: Një yll dhe para, Federico Chiesa transferohet te gjiganti europian!

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Oferta është gati: Një yll dhe para, Federico Chiesa transferohet te gjiganti europian!E ardhmja e Federico Chiesas është njëra nga temat kryesore në mediat sportive.Italiani ka qenë i lidhur me një transferim te gjigantët italian, mirëpo portali i njohur spanjoll DonBalon.com, ka lëshuar një lajm bombastik.DonBalon, shkruan se në garë për Chiesan është futur edhe Reali i Madridit dhe Perez ka gati ofertën.

Perez është i gatshëm tia ofrojë Fiorentinës talentin brazilian Rodrygo Goes si dhe 30 milionë euro për Chiesan.Fiorentina është e gatshme ta pranojë ofertën, pasiqë Goes mund të luaj nga të dy krahët e sulmit si dhe vlera e brazilianit në treg është rreth 40 milionë euro.Chiesa gjithashtu është i hapur për një transferim te Reali dhe bisedimet pritet të fillojnë ditët në vijim.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

To Top