Connect with us

‘OEO’ – Azeti, Zuna e Dhurata Dora lansojnë këngën e re

Latest

‘OEO’ – Azeti, Zuna e Dhurata Dora lansojnë këngën e re

Artistët shqiptarë Azet, Zuna e Dhurata Dora kanë bashkuar forcat dhe kanë lansuar projektin e ri muzikor.
‘OEO’, titullohet bashkëpunimi i tyre që është i kompletuar edhe në aspektin vizual, shkruan lajmi.net

Azet, Zuna dhe Bim Bimma janë përkujdesur për tekstin ndërsa Sir Jai për miksimin dhe masterizimin.

Rikujtojmë se krahas projekteve muzikore këngëtaret mbesin të angazhuar edhe me mbrëmje muzikore.

Continue Reading
You may also like...

More in Latest

Facebook

Popular

To Top