Connect with us

O Zot sa e vogël kam qenë”/ Almeda Abazi tregon si u njoh me aktorin e njohur turk

Latest

O Zot sa e vogël kam qenë”/ Almeda Abazi tregon si u njoh me aktorin e njohur turk

I

sh-Missi shqiptar Almeda Abazi, e cila prej vitesh është e martuar me Tolgahan Sayisman, ka folur rreth njohjes me aktorin e njohur turk.

Almeda dhe Tolgahan, të cilët tashmë janë prindër të dy fëmijëve, janë njohur ku modelja shqiptare ishte vetëm 20 vjeç, këtë e ka zbuluar vetë Alemda gjatë një bisede me ndjekësit e saj në Instagram, ku thekson se lidhja e tyre ka nisur kur ajo ishte në moshën 23 vjeçare.

“Për të njohur diku tek 20-21 vjeç por lidhja jonë filloi kur isha 23. O Zot sa e vogël paskam qenë”– shkruan Alemda duke iu përgjigjur një ndjekësi që e pyeti se kur ka nisur lidhja e saj me aktorin turk.

Continue Reading
You may also like...

More in Latest

Facebook

Popular

To Top