fbpx
Connect with us

“O ZOT“ Çka Po Ndodh Kështu Në Norvegji ? Pamjet Do T`Ju Habisin

Lajme

“O ZOT“ Çka Po Ndodh Kështu Në Norvegji ? Pamjet Do T`Ju Habisin

Çka po ndodh kështu në Norvegji ?
Të paktën tetë shtëpi përfunduan në det, në fshatin Kraakneset në Norvegji si pasojë e rrëshqitjes së tokës. Ishte Jan Egil Bakkedal, banor i zonës, ai i cili e filmoi këtë fenomen, ndërsa vrapoi për të shpëtuar kur kuptoi se çfarë po ndodhte. Sipas policisë lokale nuk pati të lënduar por vetëm dëme materiale. Shty,pe rek.lam.en dhe vazh.do

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

Te fundit

Facebook

Populare

To Top