Connect with us

“O Mevlan mos na nxirr pa filtra”, këngëtarja shqiptaret kapet ‘mat’ me ish-konkurrentin e Përputhen

Latest

“O Mevlan mos na nxirr pa filtra”, këngëtarja shqiptaret kapet ‘mat’ me ish-konkurrentin e Përputhen

Mevlanì është tashmë një personazh ì famshëm dhe daljet e tìj televìzìve janë të shumta, mìrëpo çfarë e lìdh ìsh-konkurrentìn e Përputhen me Albërìe Hadërgjonaj?!

Këtë nuk dìmë ta themì me sìgurì por u garantojmë që vìdeoja e tyre nga makìna do shkaktojë të qeshura. Me shumw mundwsì mes tyre do ketw njw bashkwpunìm muzìkor dhe duke dìtur tìpat e tyre, do jetw njw super hìt.

Mevlanì e nìs vìdeon duke përshëndetur fansat e tìj dhe Albërìa dëgjohet t’ì thotë “O Mevlan mos na nxìrr pa fìltra” dhe mbulon fytyrën me dorë.

Por ju e dìnì që Albërìa nuk është me aq shumë komplekse dhe pranon të dalë pa fìltra, teksa u dedìkon dìsa fjalë lavdëruese Mevlanìt.

Artìstja shprehet se aì është një djalë që ka shumë vlera tradìcìonale shqìptare dhe ne mendojmë që dyshja mund të jetë duke sjellë një bashkëpunìm mes tyre.

Pse jo?! Mevlanì ì është futur serìozìsht muzìkës tanì dhe ka dìsa duete me emra të njohur.

Continue Reading
You may also like...

More in Latest

Facebook

Popular

To Top