fbpx
Connect with us

O Allah ndihmoji vllezerit dhe motrat tona ne Turqi qe po digjen te…

Lajme

O Allah ndihmoji vllezerit dhe motrat tona ne Turqi qe po digjen te…

Per fat te keq ne Siri eshte afer nje karbutanti dhe nuk e kontrollon dot,nese nuk din ta kontrrojn dot, do te ket shperthim te madh qe do humbin shum jetera ,lutuni per ta Zoti i ndihmoft../Ju ftojme qe ta hapni marketingun per 5 sekonda dhe shfaqet lajmi

Per fat te keq ne Siri eshte afer nje karbutanti dhe nuk e kontrollon dot,nese nuk din ta kontrrojn dot, do te ket shperthim te madh qe do humbin shum jetera ,lutuni per ta Zoti i ndihmoft..Sht1pe hapsiren e me poshtme p3r vazhd1min e plot3 t’lajmit:

figure>

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

Te fundit

Facebook

Populare

To Top