fbpx
Connect with us

Nuk ua thonë dot prindërit e shkretë/ Dy vajzat e që jetuan nuk e dinë se shoqet e tyre dhanë shpirt në mes të rrugës: Po i kërkojnë

Lajme

Nuk ua thonë dot prindërit e shkretë/ Dy vajzat e që jetuan nuk e dinë se shoqet e tyre dhanë shpirt në mes të rrugës: Po i kërkojnë

Denisa Dibra dhe Nervida Garunja, dy vajzat e mbijetuara të aks ide ntit tra gjik në dalje të tunelit të Elbasanit, ndodhen aktualisht jashtë r rezikut për jetën. Shty,pe rek.lam.en dhe vazh.do

Burime për Faxweb brenda spitalit të Traumës bëjnë me dije se dy vajzat ndodhen në gjendje të stabilizuar shëndetësore. Tashmë ato mundet të komunikojnë me familjarët e tyre, të cilët nuk u kanë treguar ende për ndarjen nga jeta së dy vajzave të tjera që ndodheshin në makinë.Shty,pe rek.lam.en dhe vazh.do

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

Te fundit

Facebook

Populare

To Top