fbpx
Connect with us

Nuk shkoi dot te Barcelona, Depay tregon të vërtetën: Ja pse nuk u realizua!

Sport

Nuk shkoi dot te Barcelona, Depay tregon të vërtetën: Ja pse nuk u realizua!

Nuk shkoi dot te Barcelona, Depay tregon të vërtetën: Ja pse nuk u realizua!

Barcelona kërkoi me ngulm sulmuesin e Lyon-it, Memphis Depay, por në fundmarrëveshja nuk u arrit. Spanjollët arritën akordin personal me lojtarin, por për
shkak të disa situatave të papritura gjuha e përbashkët nuk u arrit.Depay ka thyer heshtjen dhe ka folur për NOS: “Lëvizja ishte shumë afër. Ne nukduam të asim me detaje, por ishin disa rregulla që penguan transferiminfatkeqësisht.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

To Top