fbpx
Connect with us

Nuk ka krizë në San Siro: Milan ka gati dy goditje të mëdha në merkato

Sport

Nuk ka krizë në San Siro: Milan ka gati dy goditje të mëdha në merkato

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Nuk ka krizë në San Siro: Milan ka gati dy goditje të mëdha në merkato.Milan është njëra nga skuadrat më aktive në merkato. Rosonerët kanë siguruar tre përforcime Tonali, Diaz dhe Tatarusanun, mirëpo nuk mbaron me kaq.Rosonerët kanë gati edhe dy goditjet e rradhës dhe bëhet fjalë për Bakayokon dhe Ajer.Ajer është shumë pranë transferimit në San Siro, ndërsa Milan do të paguaj për të 15 milionë euro.

Bakayoko nga ana tjetër ka pranuar ta ul pagën në mënyrë që të rikthehet në San Siro, ndërsa Rosonerët pritet ta huazojnë francezin me opsion blerjeje.Milan pritet të paguaj rreth 10 milionë euro për huazimin e Bakayokos me opsion blerjeje prej 30 milionë eurove.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

To Top