fbpx
Connect with us

Nuk jua kishte pritur mendja kurrë! E thotë studimi i fundit: Ky është ushqimi që konsumojnë të gjithë pas s*ksit

tjera

Nuk jua kishte pritur mendja kurrë! E thotë studimi i fundit: Ky është ushqimi që konsumojnë të gjithë pas s*ksit

Të gjithë preferojnë picën si ushqimin pas kryerjes së marrëdhënieve in.time, por një sondazh i fundit i “Yelp” tregoi se ushqimi meksikan takos ishte opsioni i dytë më i votuar. Qoftë në një lidhje të gjatë ose thjesht për një natë të gjithë pëlqejnë pica, akullore, makarona dhe tacos.shtype,reklamen dhe shiko videon

Në këtë sondazh doli dhe një gjë qesharake e cila është se vetëm 1 në 3 pjesëmarrës do të ndanin ushqimin e tyre pas se.ksit me partnerin. Të tjerët do e konsumonin të gjithin për vete!shtype,reklamen dhe shiko videon

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top