fbpx
Connect with us

Nuk e fsheh më Ardian Bujupi pranon më në fund lidhjen me modelen indiane (FOTO)

tjera

Nuk e fsheh më Ardian Bujupi pranon më në fund lidhjen me modelen indiane (FOTO)

Këngëtari Ardian Bujupi është një ndër artistët më të dashur për publikun shqiptar.

Pas shumë kohë aludimesh më në fund ai e ka pranuar se është në një lidhje me modelen indiane, e cila quhet Sabrine Khan.

Këngëtari i ftuar mbrëmjen e djeshme në “Shiko kush luan” ka pranuar se është në një lidhje me bukuroshen.

Ardiani u pyet se si e ka emrin “Zhulieta” e tij dhe ai është përgjigjur shkurt, Sabrine.

Vajza në fjalë ka qenë modele në klipin e këngëtarit të titulluar “Modela” dhe duket se pikërisht ky projekt ka bërë bashkë çiftin.

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

To Top