fbpx
Connect with us

Nuk bën pjesë në planet e Zidane, Luka Jovic nga janari në Serie A!

Sport

Nuk bën pjesë në planet e Zidane, Luka Jovic nga janari në Serie A!

Nuk bën pjesë në planet e Zidane, Luka Jovic nga janari në Serie A!

Luka Jovic drejt transferimit në Serie A.

Siç raportojnë mediat italiane, Luka Jovic do të largohet nga Reali në janar dhe do të transferohet te Milani.

Rosonerët janë të vetëdijshëm se skuadra ka nevojë për një qendërsulmues dhe synojnë transferimin e 22-vjeçarit në janar.

Milan dhe Real kanë marrëdhënie të shkëlqyeshme dhe marrëveshja pritet të arrihet me lehtësi.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top