Connect with us

Noizy lanson këngën e re, pjesë e klipit edhe Loredana

Latest

Noizy lanson këngën e re, pjesë e klipit edhe Loredana

Sot reperi i njohur shqiptar Noizy, ka lansuar projektin e ri muzikor.
‘Benzi i ri’ titullohet projekti më i ri i këngëtarit, shkruan lajmi.net

Kjo këngë është kompletuar edhe në aspektin vizual ku pjesë e klipit është edhe reperja Loredana Zefi.

Loredana para pak kohësh solli bashkëpunimin me reperin të cilin e titulluan ‘Heart attack’ dhe u pëlqye nga publiku.

Continue Reading
You may also like...

More in Latest

Facebook

Popular

To Top