fbpx
Connect with us

Nocerino ndez derbin Inter-Milan: Ekipi i Piolit mund këdo, edhe zikaltërit!

Sport

Nocerino ndez derbin Inter-Milan: Ekipi i Piolit mund këdo, edhe zikaltërit!

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Nocerino ndez derbin Inter-Milan: Ekipi i Piolit mund këdo, edhe zikaltërit!Iish-futbollisti kuqezi, Antonio Nocerino, që nga kolonat e La Gazzetta dello Sport,
foli për Milanin aktual:“Pioli bëri një punë të jashtëzakonshme, ai ndërtoi një Milan të ri, por tashmëshumë kompakt. Dhe në fushë ky është një aspekt që bën ndryshimin. Kjo skuadërmund të arrijë në katërshen më të mirë, pra Ligën e Kampionëve”.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

To Top