fbpx
Connect with us

NJIHET SI NJË NGA VAJZAT MË TË BUKURA NË VEND, KJO ËSHTË GRUAJA E VEDATIT TË STUPCAVE (FOTO)

Lajme

NJIHET SI NJË NGA VAJZAT MË TË BUKURA NË VEND, KJO ËSHTË GRUAJA E VEDATIT TË STUPCAVE (FOTO)

NJIHET SI NJË NGA VAJZAT MË TË BUKURA NË VEND, KJO ËSHTË GRUAJA E VEDATIT TË STUPCAVE (FOTO)

Quhet Allmira dhe konsiderohej si një ndër vajzat më të bukura në vend Allmira është nga Rahoveci dhe aktivitetin si miss e modele e nisi në qytetin e Prizrenit.Ajo fitoi edhe çmimin e madh “The Best Model of Kosova” dhe kështu nisi një karrierë të suksesshme në botën e modelimit.Allmira sot është e martuar me aktorin e njohur të humorit Vedat Bajrami. Ata, janë bërë prindër dhe janë shumë të lumtur përkrah njëri tjetrit.Shty pe në pjesën e rek la mës për të vazhduar me lajemin

FOTO

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

To Top