fbpx
Connect with us

Njeri i madh Labi! Merr të moshuarin në mes rrugës dhe çon të shtëpi: Zoti i bekoftë gjithë pleqtë shqiptar!

Lajme

Njeri i madh Labi! Merr të moshuarin në mes rrugës dhe çon të shtëpi: Zoti i bekoftë gjithë pleqtë shqiptar!

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Njeri i madh Labi! Merr të moshuarin në mes rrugës dhe çon të shtëpi: Zoti i bekoftë gjithë pleqtë shqiptar!Ai vazhdimisht ndërmerr aksione të shumta bamirëse, teksa ka themeluar edhe fondacionin e tij të quajtur “Labinot Tahiri” në Ferizaj.Labi është shumë ak tiv në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me ndjekësit imazhe nga aktivitetet e tij qoftë muzikore apo bamirëse.Në përshkrimin e fotografisë, Labi thotë se nuk e njohu të moshuarin, por as i moshuari nuk e kishte njohur atë – teksa e shpiu deri në destinacionin ku kishte për të shkuar.Plak, u pafshim me të mira e të fala familjes! Zoti i bekoftë gjithë pleqtë”, ka shkruar Labi në mbishkrimin e fotografisë. Nese Deshironi qe ta ndigjeni lajmin e plote ./Ju ftojme qe ta hapni marketingun per 5 sekonda dhe shfaqet lajmi

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

To Top