fbpx
Connect with us

Nisën ta nga cmonin/ Nevrikoset kamarierja, “i jep” burrave leksion në arte marciale (VIDEO)

Lajme

Nisën ta nga cmonin/ Nevrikoset kamarierja, “i jep” burrave leksion në arte marciale (VIDEO)

Një ngjarje e pazakontë është shënuar në Kinë.

Një kamarire, ka dh unuar shumë rëndë dy klientë që po konsumonin pije alk oolike në lokalin ku ajo punon.

Pas disa gotash me alk ool, dy burrat, nisën të ng acmonin vajzën.

Në momentin që nga cmimet po ktheheshin në një shqetësim, e reja reagoi dhe aplikoi ndaj tyre arte marciale, duke bërë që ata ta paguanin shtrenjtë arrogancën e tyre mashkullore.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni pamjet.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

Te fundit

Facebook

Populare

To Top