Connect with us

Ngjarje makabër në vend! Shoku i klasës vret me thikë 16-vjeçarin para shtëpisë

Latest

Ngjarje makabër në vend! Shoku i klasës vret me thikë 16-vjeçarin para shtëpisë

Një 16-vjeçar nga fshati Shaptej i Deçanit, u vra me thikë para derës së shtëpisë nga një bashkëmoshatar.

Mediat raportojnë se fillimisht dy adoleshentët u kapën me fjalë, ndërsa njëri-prej tyre nxori thikën dhe vrau bashkëmoshatarin.

Policia vuri në pranga pas ngjarjes autorin e ngjarjes.

Sipas mediave në Kosovë, dy adoleshentët ishin shokë klase me njëri-tjetrin.

Continue Reading
You may also like...

More in Latest

Facebook

Popular

To Top