fbpx
Connect with us

Ngjarje e tme rrshme në Drenas: Nëna ia mundëson dashnorit ta dhu nojë vajzën e saj 14-vjeçare VIDEO

tjera

Ngjarje e tme rrshme në Drenas: Nëna ia mundëson dashnorit ta dhu nojë vajzën e saj 14-vjeçare VIDEO

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Një 14-vjeçare në Drenas, ditë më parë dyshohet se u dhu nua nga një burrë, ndërsa në dijeni ishte edhe një grua e cila nuk kishte ndërmarrë asgjë, e për këtë rast janë arres tuar të dy. Gruaja e cila ishte në dijeni, ishte nëna e të miturës, që u dhu nua nga i dyshuari.
Kliko reklamen dhe shiko videon e ketij shkrimi

Burime të medias brenda Prokurorisë së Shtetit kanë bërë të ditur se gruaja ishte nëna e 14-vjeçares, e cila kishte një lidhje jashtëmartesore me burrin që ia dhun oi vajzën, me dijeninë e saj.

Nëna në momentin kur ka dalë me të dashurin e saj, e ka marrë edhe vajzën me vete, në mënyrë që të dalë më lehtë nga shtëpia, ndërsa i dashuri i saj e ka shfrytëzuar situatën dhe me pajtimin e nënës ka kryer marrëdhënie se ksuale me 14-vjeçaren.Kliko reklamen dhe shiko videon e ketij shkrimi

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

To Top