fbpx
Connect with us

Neymar dhe Icardi ndihmojnë Rafinhan të akomodohet tek PSG!

Sport

Neymar dhe Icardi ndihmojnë Rafinhan të akomodohet tek PSG!

Rafinha ndoshta mundet të jetë akoma duke jetuar në hotel mirëpo Mauro Icardi dhe Neymar po e ndihmojnë atë që të inkuadrohet sa më shpejtë në skuadër, raporton Le Parisien.

Brazilianët njihen në mes vet qysh prej kohës tek Barcelona dhe prej atje kanë krijuar një lidhje të ngushtë mes vete.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

To Top