fbpx
Connect with us

Nëna shokohet kur kupton se fëmijët porositën përmes ‘Alexa-s’ dhe kartelës së saj lodra qindra dollarëshe!

FUN

Nëna shokohet kur kupton se fëmijët porositën përmes ‘Alexa-s’ dhe kartelës së saj lodra qindra dollarëshe!

Kur një kuti plot me lodra arriti tek pragu i

Kur një kuti plot me lodra arriti tek pragu i shtëpisë së Veronica Estell, ajo nuk e kishte idenë se çfarë po ndodhte.

Ajo mendoi se një person bujar i kishte dhuruar disa gjëra familjes së saj.

Por ajo shpejt e zbuloi se fëmijët e saj kishin përdorur ‘Alexa-n’ dhe kartën e kreditit për të blerë dhurata me një faturë prej 700dollarësh, transmeton Indeksonline.

Nëna postoi në Facebook një video të përballjes me fëmijët e saj katër dhe gjashtë vjeç.

Fëmijët bëheshin sikur nuk dinin asgjë, teksa nëna i pyet që të dy dhe iu tregon se paketa që porositën përmes Alexa-s tashmë ka arhdur.

More in FUN

Te fundit

Facebook

Populare

To Top