fbpx
Connect with us

Nëna e saj feston ditëlindjen, Arilena Ara i bën mesazhin e veçantë

tjera

Nëna e saj feston ditëlindjen, Arilena Ara i bën mesazhin e veçantë

Dita e sotme është mjaft speciale për Arilena ArëN. Nëna e këngëtares së njohur feston ditëlindjen dhe Arilena ka zbuluar mesazhin e ndjerë që i ka dërguar sapo akrepat kanë shënuar 00:00.

“Gëzuar ditëlindjen dashuria ime! Zoti të bekoftë me lumturi të pashtershme! Uroj që portreti dhe sytë e tu të jenë gjithmonë të qeshur dhe unë të jem aty t’i përqafoj përjetësisht…Të puth duart e tua të shenjta që më kanë përkëdhelur jetën. Gëzuar shpirt, sot festojmë për bekimin më të madh në tokë, NËNËN. Të dua”, shkruan këngëtarja në mesazhin e saj.

Kujtojmë babai i këngëtares së njohur shqiptare për fat të keq është ndarë nga jeta disa vite më parë.

 


Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top