fbpx
Connect with us

Në qiell na shfaqet dora e Zotit, të gjithë janë mrekulluar: Thuhet se do bëj mirë në këto kohë të vështira

Lajme

Në qiell na shfaqet dora e Zotit, të gjithë janë mrekulluar: Thuhet se do bëj mirë në këto kohë të vështira

Një imazh është publikuar në rrjetet sociale, për të cilën po thuhet se “dora e Zotit” është shfaqur në qiellin e Arizonës.

Nga përdoruesit e rrjeteve sociale kjo pamje po cilësohet si “provë e ekz isti mit të Zotit – mrekulli”.

Ky imazh i ka habitur të gjithë dhe po bën xhiron e botës, pasi është shpërndarë nga shumë persona.shtype,reklamen dhe shiko videon

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

Te fundit

Facebook

Populare

To Top