fbpx
Connect with us

Në minutën e fundit shkëmbim i madh mes Arsenalit dhe Atletico Madridit

Sport

Në minutën e fundit shkëmbim i madh mes Arsenalit dhe Atletico Madridit

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Në minutën e fundit shkëmbim i madh mes Arsenalit dhe Atletico Madridit.Partey kalon tek Arsenali, Torreira tek Atletico.Atletico Madridi ka konfirmuar se Arsenali ka paguar klauzolën e lirimit për mesfushorin Thomas Partey.Raportohet se për të “Topçinjtë” kanë paguar rreth 50 milionë euro.Në anën tjetër, mesfushori i Arsenalit Lucas Torreira është transferuar në formë huazimi te klubi spanjoll.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top