fbpx
Connect with us

Në këtë gjendje nuk e keni parë asnjëherë Norën( Video)

Lajme

Në këtë gjendje nuk e keni parë asnjëherë Norën( Video)

Këngëtarja e dashur për publikun Nora Istrefi kohët e fundit po merr jashtëzakonisht vëmendje, e sidomos pas ndarjes nga Roberti nuk kalon një ditë që nuk shkruhet për të.

Ani pse ndarja e tyre bëri bujë të madhe, çifti vendosën që për pak çaste ta mbajën larg mediave, e për hir të Renesë ata po sillen sikur ende janë bashkë.E natyrisht që pavarësisht situatave, Nora prapë përflitet e komentohet si zakonisht edhe sa i përket pamjes së jashtme.Jemi mësuar ta shohim në çdo mënyrë, veshje apo grim, po sikur në këtë video të postuar se kemi parë asnjëherë.shtype,reklamen dhe shiko videon

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

Te fundit

Facebook

Populare

To Top