fbpx
Connect with us

Ndodh në ‘Përputhen’, Ana zh.vesh l.akuriq djalin gjatë takimit: Nuk jam mësuar të më…(VIDEO)

tjera

Ndodh në ‘Përputhen’, Ana zh.vesh l.akuriq djalin gjatë takimit: Nuk jam mësuar të më…(VIDEO)

Gjatë puntatës së djeshme, në “Përputhen” u transmetua takimi ndërmjet Anës dhe Beartit. Dyshja realizuan një lojë me dë.nime, gjatë së cilës Ana i ho.qi bluzën konkurrentit.

Pjesë nga biseda mes tyre:

Bearti: Shpejt më zhv.eshe. Nuk jam mësuar të më zhve.shë një femër.

Ana: Ka gjithmonë një herë të parë, mos u mërzit! Kujdesu për gjërat e tjera të mos zhvi.shesh më, se kjo iku. Bëj shaka.

Më pas, Bearti i dha d.ënim që ta puthte.

Bearti: Ti të më puthësh mua, e kam parë që të gjithë djemtë të kanë puthur ty, e unë dua të jem pak më i veçantë: të më puthësh ti mua.

Ana: Fitove vetëbesim shumë shpejt ti djalë.

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top