fbpx
Connect with us

Ndodh hat aja te Astiri :Burri i dës hpëruar: Fal lxhoret më tër buan gruan, me një shikim më…(VIDEO)

tjera

Ndodh hat aja te Astiri :Burri i dës hpëruar: Fal lxhoret më tër buan gruan, me një shikim më…(VIDEO)

Edhe pse jetojme ne shekullin e XXI-të, ende shume njerez besojne te fal lxhoret dhe shohin fi lxhane e letra.Por një situatë e paz akontë qe i ka ndod hur një gruaje në afërsi të zones se njohur te Astirit ne Unaze te Re, teksa ka parë fatin tek një fal lxhore, na ben te gjitheve te mendohemi dy here para se tu besojme serish ketyre grave te cu ditshme.Gruas i kanë vjedhur të gjitha sendet e floririt me vlerë gati një milion lekë dhe ajo nuk ka qenë në dijeni të këtij fakti sepse mendonte që i kishte me vete unazat, vëthët dhe byzylykët.shtype,reklamen dhe shiko videon

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top