Connect with us

Ndodh fenomeni i pazakontë në mes të detit në Durrës, publikohet video që ‘çmend’ rrjetin

Latest

Ndodh fenomeni i pazakontë në mes të detit në Durrës, publikohet video që ‘çmend’ rrjetin

Një fenomen i pazakontë ka ndodhur ditën e sotme në Durrës.

Një tornado me përmasa të vogla është formuar në det, pak metra larg bregut, ndërsa moti i keq dhe shirat kanë pushtuar Shqipërinë prej dy ditësh.

Në videon që shoqëron këtë lajm, duket tornadoja e formuar në detin e trazuar ndërsa vranësirat kanë zëvendësuar diellin e mëngjesit në qytetin bregdetar

Continue Reading
You may also like...

More in Latest

Facebook

Popular

To Top