fbpx
Connect with us

“Ndihesha keq, më dhimbte koka”, 6 javë pasi lindi vajzën, doktorët zbulojnë në barkun e Elizës detajin tro nditës

Lajme

“Ndihesha keq, më dhimbte koka”, 6 javë pasi lindi vajzën, doktorët zbulojnë në barkun e Elizës detajin tro nditës

Eliza Curby kishte gjithë shumë dëshirë që të bënte binjakë, edhe pse shumë persona thonë se kjo është një periudhë që nënat i lodh shumë. Pak kohë pasi ajo u martua me bashkëshortin e saj, mbeti shtatzënë me vajzën e saj të parë.

Por vetëm 6 javë pas lindjes së saj, ajo iu drejtuar edhe një here mjekës së saj gjinekologe, pasi nuk po ndihej mirë dhe kishte disa shqetësime. “Ndihesha çuditshëm, e lodhur, më dhimbte koka”. Por ndërsa mjekët i bënë eko… zbuluan surprizën më të madhe që do të merrte në jete. Ajo ishte sërish shtatzënë, e kësaj here me binjakë.

Tashmë Eliza dhe Ben janë prindër të një vajzë dhe djemve të tyre binjakë. “Ëndrra ime u bë realitet më shpejt se ç’e prisja dhe në mënyrën më të paimagjinueshme. Ndaj, mos kini gjithmonë besim dhe shpresë”.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

Te fundit

Facebook

Populare

To Top