fbpx
Connect with us

Ndërtojeni lehtë një pishinë për verën që po vjen me këtë metodë (Foto)

FUN

Ndërtojeni lehtë një pishinë për verën që po vjen me këtë metodë (Foto)

Pasi qe edhe disa muaj do të jemi në verë, ajo çfarë ju duhet më së shumti është një pishinë për t’u relaksuar.

Nëse dëshironi të krijoni një pishinë të mirë dhe të thjeshtë, kjo metodë e ndërtimit të pishinës do t’ju pëlqejë shumë.

Ja çfarë ju nevojitet:

Një pishinë gume të cilën mund ta blini në market, me ngjyrë të kaltër të ndezur. Përdorni drunj dhe paleta të cilat përdoren në depo dhe fabrika. Dhe ndiqni hapat si në foto:

More in FUN

Te fundit

Facebook

Populare

To Top