fbpx
Connect with us

Ndalohet taksisti në Kakavijë, rezulton pozitiv me COVID, e peson keq

tjera

Ndalohet taksisti në Kakavijë, rezulton pozitiv me COVID, e peson keq

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Ndalohet taksisti në Kakavijë, rezulton pozitiv me COVID, do kalonte kufirin me 2 persona në bord.

Ai është gjobitur me 700 mijë lekë nga Inspektorati Shtetëror Shëndetësor në Gjirokastër pasi tentuan të kalojnë doganën drejt tokës greke pavarësisht se testi i Covid-19 i kishin dalë pozitiv.

Vijon…

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top