fbpx
Connect with us

Na keni bërë të gjithave ku**a! Antoneta e ‘PërPuthen’ shpérthén në emision

tjera

Na keni bërë të gjithave ku**a! Antoneta e ‘PërPuthen’ shpérthén në emision

Na keni bërë të gjithave ku**a! Antoneta e ‘PërPuthen’ shpérthén në emision

Antoneta Koçi, një prej vajzave të sezonit të parë të “Përputhen” e ftuar në “Ftesë në 5” në “Top Channel”, ka folur për etiketimet dhe fyerjet që përdoren më së shumti kundrejt personazheve publikë.

Ajo tha se në ditët e sotme nuk gùxon do të ékspòzosh pak dekòltenë, apo të zhvíshesh pak për të të etiketuar si kùrve.

Antoneta sqàroi se njerëzit këtë fjalë e pérdorin shpesh sikur të ishte një fjalë e zakonshme, madje tregon se e kanë pérdorur edhe për të fýer atë vetë, sepse në ndonjë foto mund të ketë ékspòzuar dekòltenë.

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

To Top