fbpx
Connect with us

Na habit Mia Khalifa: Ja si të zgjasni më shumë në s*ks. Ja kush janë meshkujt që kënaqin më shumë

Lajme

Na habit Mia Khalifa: Ja si të zgjasni më shumë në s*ks. Ja kush janë meshkujt që kënaqin më shumë

E në një interviste për “Men’s Health”, ajo ka treguar disa sekrete të vogla dhe ka ndarë eksperiencën e saj me meshkujt e jo vetëm.

Më poshtë gjeni disa nga pyetjet më interesante, të cilave iu është përgjigjur Mia.

Si të rris pe.nisin në mënyrë manuale, pa ndërhyrje? A ndikon madhësia?

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

Te fundit

Facebook

Populare

To Top