fbpx
Connect with us

Mustafi fajtori kryesor i humbjes së Arsenalit (VIDEO)

Sport

Mustafi fajtori kryesor i humbjes së Arsenalit (VIDEO)

Mustafi fajtori kryesor i humbjes së Arsenalit (VIDEO)

Mustafi fajtori kryesor i humbjes së Arsenalit (VIDEO)Arsenali ka pësuar humbje me rezultat minimal 1-0 kundër Leicester Cityt, derisa goli i vetëm u realizua nga Jamie Vardy.Pas ndeshjes, nëpër rrjetet sociale po qarkullon një video ku shihet momenti ku braziliani Gabriel i sygjeroi Shkodran Mustafit të tërhiqej në hapësirën ku po shkonte sulmuesi i Leicesterit, por Mustafi nuk e mori parasysh këshillën e tij dhe si pasojë, Vardy mbeti krejtësisht i lirë dhe realizoi golin e fitores për skuadrën e tij.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top