fbpx
Connect with us

Mungonte prej shumë vitesh, rikthehet në ekran Aida Shtino, ja emisioni i ri që do drejtojë

tjera

Mungonte prej shumë vitesh, rikthehet në ekran Aida Shtino, ja emisioni i ri që do drejtojë

Do të rikthehen shumë shpejt pranë publikut të tyre, dy gazetaret e njohura, të cilat i kanë munguar ekraneve në vend, prej disa kohësh.

Aida Shtino dhe Juela Meçani, do të mbërthejnë teleshikuesit përpara ekraneve të televizorit Fax News, cdo të martë dhe të premte në orën 20 e 30, e ku do të trajtojnë tema që lidhen me politikën, e identitetin, që shpesherë është harruar dhe nëpërkëmbur.

Emisioni ”Pushteti” do të drejtohet nga gazetarja Juela Meçani dhe do të transmetohet çdo të martë në orën 20 e 30.

Emisioni “Pushteti” do të trajtojë jo vetëm temat politiko-sociale të ditës, jo vetëm pas-zhvillimet e parlamentit, marrëveshjeve ndërpartiake, lajmeve të fundit, përplasjeve e përqafimeve politike. Ai do të gërrvishtë edhe ngjarje me sensibilitet publik, që presin zgjidhje nga politika, si dhe zhvillimet e pritshme apo shkundjet e politikës nga qytetarët që kanë një sens kritik, kërkues e investigues, me qëllim përmirësimin e jetës së tyre.

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

To Top