fbpx
Connect with us

Mund t’ju duket çudi, por meshkujt janë të “fiksuar” pas këtyre femrave, zbulojeni përse

tjera

Mund t’ju duket çudi, por meshkujt janë të “fiksuar” pas këtyre femrave, zbulojeni përse

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Nuk ka të bëjë me bukurinë! Kur vjen puna për në shtrat, meshkujt bëhën pak fare “të verbër”. Sipas një studimi britanik, meshkujt preferojnë femrat më të shkurtra dhe nuk bëhet fjalë për shijet estetike.

Ato ndoshta nuk janë më të bukurat, por janë më të dashurat për meshkujt. Një eksperiment i realizuar me 10 mijë çifte anglezë, ka konfirmuar teorinë.

Nga pikëpamja e meshkujve, shtati i shkurtër i femrave përfaqëson për ta një dashuri perfekte.

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

To Top