fbpx
Connect with us

Mozzik dhe Loredana po shkojnë drejt pajtimit? Fansat i nxjerrin “zbuluar” me këtë detaj (Foto)

tjera

Mozzik dhe Loredana po shkojnë drejt pajtimit? Fansat i nxjerrin “zbuluar” me këtë detaj (Foto)

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Duket se ka të reja në raportin e Loredanës dhe Mozzikut.

Vitin e kaluar, Mozzik dhe Loredana i kanë dhënë fund lidhjes së tyre, por vazhduan të komentohen edhe pasi ndanë rrugët.

Dyshja kanë një vajzë, Hanën, e cila qëndron me Loredanën dhe kohë pas kohe vizitohet nga reperi, andaj ish-çifti ruajnë raportet për shkak të saj.

Ata më nuk ndiqen në Instagram, por së fundi, fansat e dy artistëve kanë kapur një detaj interesant rreth tyre.

Loredana dhe Mozzik ndjekin njëri-tjetrin në rrjetin social TikTok, madje këtë gjë e bëjnë që prej muajit prill.

Të vetmit persona që mozzik ndjek në këtë rrjet social, janë Loredana dhe vëllai i tij, Getinjo.

E gjithë kjo, ka lënë fansat të dyshojnë se mes Mozzik dhe Loredanës ka diçka të re, megjithatë të vërtetën mund ta thonë vetë artistët./lajmi.net

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top