fbpx
Connect with us

Motrat provokojnë Julian Deden, ai tenton të zvishet në emision

FUN

Motrat provokojnë Julian Deden, ai tenton të zvishet në emision

Motrat Ela Muja e Anila Muja provokuan shumë aktorin Julian Deda.
Ne minutën e 52 ato e provokuan duke i treguae këmbët e tatuazhet./InfoKosova/
Shikoni si reagon Juli:Sht1pe hapsiren e me poshtme p3r vazhd1min e plot3 t’lajmit:JA DHE VIDEO:

Continue Reading
You may also like...

More in FUN

To Top