fbpx
Connect with us

Moti sot me vranësira, rënie të temperaturave

Maqedoni

Moti sot me vranësira, rënie të temperaturave

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Në fund të ditës në pjesën verilindore të vendit do të ketë kushte për reshje të borës.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -4 deri 4 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 4 deri 13 gradë Celcius.

Loading…

Continue Reading
You may also like...

More in Maqedoni

Te fundit

Facebook

Populare

To Top