fbpx
Connect with us

Morena vjen me një foto superseksi me rroba plazhi

Lajme

Morena vjen me një foto superseksi me rroba plazhi

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Këngëtarja Morena Taraku duket se po di që ta shijojë edhe qëndimin në karantinë.

Ajo ka postuar një foto superseksi, ndërkohë që fansat shijojnë fotot e saj.

Ajo ka publikuar foto në Instagram ku shfaqet në formë të mrekulleshme fizike, ndërkohë që linjat i ekspozon me bikini.

Edhe kësaj radhe, Morena ka “flakruar” rrjetin, teksa nuk munguan pëlqimet dhe komentet e ndjekësve.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

To Top