fbpx
Connect with us

Morena Taraku bën gjestin e pahijshëm dhe e publikon në Instagram

Magazin

Morena Taraku bën gjestin e pahijshëm dhe e publikon në Instagram

Morena Taraku nuk heziton që herë pas here të bëjë gjeste ofenduese ashtu siç bëri edhe në postimin e fundit, në Instagram.

Derisa e veshur e tëra në “Gucci”, Morena me shumë krenari ngriti gishtin e mesit teksa shkruan “Në djall 2019-ta”.

Kujtojmë që Morena prej kohësh është larguar nga Kosova për të ndërtuar një jetë të re në Stamboll ku edhe ka vazhduar punën për projekte të reja muzikore.

Kënga e saj e fundit “Missed Call” u publikua kohë më parë bashkë me videoklipin, por Morena ka paralajmëruar se tashmë ka nisur punën për këngën e re që pritet të dalë së shpejti.

Continue Reading
You may also like...

More in Magazin

To Top