fbpx
Connect with us

Morena publikon foto të “nxehta” nga shtrati

Magazin

Morena publikon foto të “nxehta” nga shtrati

Këngëtarja dhe bukuroshja Morena Taraku është shfaqur tepër se.ksi në një postim të saj në Instagram.

Bukuroshja, e cila ishte në thumb të mediave për një incizim kohëve të fundit, duket se është në formë dhe vazhdon të tregojë format e saj.

Ajo sot është shfaqur në krevat me veshje banjo por ajo e ka pasur edhe një mesazh për fansat e saj.

“SPA-Stop playing Abnormal (Boll luajtët rolin e abnormalit)”, ka shkruar ajo.

Morena këtë fillim vit ka zgjedhur që të kalojë në vende ekzotike por edhe në vende malorë ku ka realizuar një fotosesion në borë në njërën prej pikave turistike të Turqisë, ku edhe e zhvillon aktivitetin e saj.

Continue Reading
You may also like...

More in Magazin

Te fundit

Facebook

Populare

To Top