fbpx
Connect with us

Montpellier, çmendet Le Tallec: goditje kung fu ndaj kundërshtarit

Sport

Montpellier, çmendet Le Tallec: goditje kung fu ndaj kundërshtarit

Montpellier, çmendet Le Tallec: goditje kung fu ndaj kundërshtarit

Ndeshja e Ligue 1mes Montpellier dhe Reims ishte parashikuar të shkonte ndryshe,me vendasit që shiheshin si favoritë.Por ka ndodhur e kundërta: goleadë e Reims dhe 4-0 në favor të miqve kundërMontpellier. Megjithatë, rezultati ka mbetur në hije për shkak të asaj që ka bërë
Le Tallec në minutën e 42-të.VIDEO

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top