fbpx
Connect with us

Modelja shqiptare zbulon çfarë do t’i bënte bashkëshortit në rast tradhëtie

Lajme

Modelja shqiptare zbulon çfarë do t’i bënte bashkëshortit në rast tradhëtie

Çfarë do të bëje nëse bashkëshorti do të të tradhëtonte?

Modelja bukuroshe, Amina Shena, ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin Glamour Zone në RTV ORA.

Ndër të tjera, ajo ka pranuar të flasë edhe për jetën e saj private si dhe martesën e lumtur me reperin Lazy (Adonis Dollapi). Çifti janë bashkë prej 10 vitesh dhe janë prindërit e një djali Jetnis Jr.

Çfarë do të bëje nëse bashkëshorti do të të tradhëtonte?

Amina Shena: “Do ndahesha, menjëherë”

10 vite martesë, do t’i shkatërroje për një tradhëti?

Amina Shena: “Pa diskutim që po”

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

Te fundit

Facebook

Populare

To Top